Rdeči vragi v drugem polčasu iz pekla do nebes

RTV Slovenija 26.12.2023  |  T. J., S. J.

Nogometaši Manchester Uniteda so v zadnji torkovi tekmi angleškega prvenstva gostili Aston Villo, ob polčasu so zaostajali z 0:2, v nadaljevanju pa jim je po zaslugi Alejandra Garnacha in Rasmusa Hojlunda uspel veliki preobrat in zmaga s 3:2.

Aston Villa, ki je najlepše presenečenje te sezone, je povedla v 22. minuti, ko je izvajala prosti strel globoko z desne strani. K žogi je pristopil John McGinn, izvajal ostri strel, žoga je zletela mimo vseh nog in glav ter na presenečenje vseh končala v mreži. Komaj se je pomirilo nezadovoljstvo gostov, je bilo na semaforju že 2:0. Villa je zadela po prekinitvi, spet je akcijo začel McGinn, ki je tokrat izvajal kot, z glavo je žogo v sredino poslal Clement