Kopitarjeva gol in podaja premalo za uspeh v Las Vegasu

RTV Slovenija 29.12.2023  |  Mitja Lisjak

Hokejisti Los Angelesa so izgubili derbi Pacifiške divizije v Ligi NHL. Las Vegas je bil boljši s 3:2, Anže Kopitar je dosegel dve točki (gol in podaja).

Hrušičan je na ledu odigral nekaj manj kot 20 minut, na gol tekmeca je sprožil tri strele, enkrat je bil uspešen, bil je podajalec tudi ob drugem zadetku Kingsov, dobil je polovico sodniških metov (7/14). A to ni bilo dovolj za končni uspeh. Gostitelji, ki so želeli prekiniti niz štirih zaporednih porazov, so povedli z 2:0. Jack Eichel in Michael Amadio sta zadela s strelom iz zapestja, šele v drugi polovici druge tretjine jim je uspelo premagati domačega vratarja