Zvezda za gladko zmago že v prvem polčasu nadigrala Partizan

RTV Slovenija 04.01.2024  |  T. J.

Košarkarji Crvene zvezde so v 19. krogu Evrolige premagali Partizan. V večnem beograjskem derbiju so blesteli v prvem polčasu, na koncu pa velikega tekmeca ugnali z 88:72.

Tretjič sta se letos pomerila beograjska velikana. Potem ko je konec oktobra obe srečanji v Štark Areni v vlogi gostitelja dobil Partizan, v Evroligi po velikem preobratu v zadnji četrtini, pa je bila zdaj zanesljivo boljša Zvezda. To je bil četrti medsebojni dvoboj v Evroligi, rezultat je 2:2, prvič pa je bila razlika višja od treh točk. Rdeče-beli so pred 20.143 navijači, ki so pripravili imenitno vzdušje, udarno začeli. Parni valjak se ni znašel proti agresivni