Liverpool v treh minutah do preobrata, poraz Chelseaja

SiolNET 09.01.2024  |  R. P., M. P.

Prva polfinalna tekma angleškega ligaškega pokala med drugoligašem Middlesbroughom in premierligašem Chelseajem je postregla s presenečenjem. Domači so zmagali z 1:0 in Londončane pred povratno tekmo, ki bo 23. januarja, spravili v težek položaj. V drugem polfinalu igrata Liverpool in Fulham. Na prvi tekmi je povedel zadnji, a so reds v drugem polčasu pripravili preobrat in zmagali z 2:1.

Angleški ligaški pokal, četrtfinale Sportal Liverpool poglobil krizo Arsenala, United in City gladko naprej Middlesbrough je v polfinalu ligaškega pokala na prvi tekmi ugnal Chelsea. Foto: Guliverimage Chelsea je v zadnjih prestopnih rokih zapravil ogromno denarja za okrepitve, a vseeno v zadnjih dveh sezonah izgubil stik z angleškim vrhom, v tej sezoni pa sploh ne nastopa v Evropi. Edini gol na tekmi je v 37. minuti dosegel Hayden Hackney. Chelsea je angleški