Kopitarjevim je kazalo imenitno vse do 53. minute #video

SiolNET 10.01.2024  |  R. P., Pe. M., STA

Slovenski hokejski zvezdnik Anže Kopitar je s svojimi Los Angeles Kings v severnoameriški ligi NHL gostoval pri Tampa Bay Lightning in tudi tokrat ostal praznih rok. Floridčani so na domačem ledu zmagali s 3:2 po podaljšku ter kraljem, ki so na gostovanju do 53. minute vodili z 2:0, prizadejali še šesti zaporedni poraz. Kopitar je tokrat ostal brez točk in se ni vpisal med strelce ali podajalce.

Sportal Kopitarjevi Kralji poraženi še v Washingtonu, črn niz zdaj traja že pet tekem Kralje je pokopal Nick Perbix, ki je bil uspešen v tretji minuti podaljška. Prva tretjina je minila brez zadetkov. Kralji so nato po drugi tretjini vodili z 2:0, zadela sta Phillip Danault in Matt Roy, pri obeh je bil podajalec Trevor Moore. A so se Floridčani vrnili in v tretji tretjini nadoknadili zaostanek ter izsilili podaljšek. Za domače sta zadela Tyler Motte (53. minuta) in