Dobra igra Sunsov v Beogradu, a vseeno ne dovolj za zmago

Domžalec 10.01.2019  |  Miha Ulčar

Oslabljena domžalska zasedba, ki se je v Beograd odpravila brez Mahkovica, Fona, Omana in tudi Durnika, s katerim je prišlo do sporazumne prekinitve sodelovanja, je v Beogradu odigrala dobro, borbeno in večino časa tudi enakovredno tekmo.

Vseeno pa je domači Dynamic VIP PAY, predvsem po zaslugi dobre 2. četrtine, na koncu slavil z 79:71. Helios Sunsi so se prvih deset minut dobro držali in bili s koši Miroslava Pašajlića in Đoka Šalića povsem enakovredni domačim. Ti so do prednosti, ki se je na koncu izkazala tudi za odločilno, prišli v 2. četrtini, ki so jo dobili s 25:18. Prvič so za 10 povedli ravno ob izteku polčasa, ko je Miloš Glišić uspešno skočil v napadu in zadel za 48:38. Tretji del igre