Ob odsotnosti Luke Dončića sta norela Kyrie Irving in Tim Hardaway ml.

Delo 12.01.2024

Oslabljeni Dallas je brez prvega zvezdnika, ki je počival zaradi poškodbe gležnja, končal niz šestih zmag New Yorka. Najučinkovitejša skupaj dosegla 76 točk.

Ameriški košarkar Kyrie Irving je dosegel osebni rekord sezone s 44 točkami, Tim Hardaway ml. jih je dodal 32, Dallas pa je brez superzvezdnika Luke Dončića v domači dvorani premagal New York s 128:124. Slovenec je tekmo izpustil zaradi poškodbe gležnja, v ekipi pa sta manjkala tudi Dereck Lively II. in Dante Exum. Potem ko je Irving dosegel 20 točk v tretji četrtini, so Teksašani vodili s 115:96, nato pa so se tekmeci spet približali na 120:121 dobro minuto pred