Kralji praznih rok iz Dallasa

SiolNET 17.01.2024  |  Sportal

Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL končali niz igranja šestih tekem v gosteh. Tokrat so v Dallasu z ekipo Stars izgubili z 1:5. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar se tokrat ni vpisal med strelce ali podajalce.

Sportal Kopitarjevi v devetem poskusu vendarle nasmejani Dallas, ki je četrti v zahodni konferenci, je že v prvi tretjini prek Roopeja Hintza in Jevgenija Dadonova dosegel dva zadetka, v drugi je na 1:2 zmanjšal zaostanek Drew Doughty, v zadnji tretjini pa so za zanesljivo domačo zmago poskrbeli Wyatt Johnston, ki je tako kot Hintz in Dadonov dodal še podajo, Joe Pavelski in Sam Steel. Za Doughtyja je bil to 150. zadetek v dresu Kraljev, kar ga med branilci uvršča