Zarabec: Previsoko smo leteli; Zorman: Ekipe nisem dobro mentalno pripravil

RTV Slovenija 17.01.2024  |  D. S.

Miha Zarabec je po porazu proti Švedski povedal, da je slovenski ekipi manjkala energija, da preprosto niso bili na pravi ravni: "Pride taka tekma, želeli smo si, ampak nič ni steklo, v vseh elementih igre so bili boljši."

Slovenska izbrana vrsta je dvoboj bolje odprla in po obrambah Klemna Ferlina in izjemnem zadetku Tilna Kodrina povedla s 3:1 po petih minutah. Kljub temu je bil to polčas z malo zadetki, dobro obrambo in razpoloženima vratarjema. Kot je povedal Zarabec za TV Slovenija po tekmi, je bil dober uvod zgolj sreča: "Od prve sekunde nismo začutili tistega in nimamo si kaj lagati. Vsi vemo, da smo si želeli, neverjetno si želimo še kar, ampak preprosto ni nam steklo. Vemo,