Krizi Kraljev ni videti konca #video

SiolNET 19.01.2024  |  M. P., Pe. M., STA

Hokejisti Los Angeles Kings so po vrnitvi v domačo Crypto.com Areno gostili Nashville Predators in izgubili z 1:2. To je deseti poraz kalifornijske zasedbe na zadnjih 11 tekmah. Kralji so zdrsnili na lestvici, na tretjem mestu pacifiške divizije jih je prehitel Edmonton Oilers, Calgary in Seattle pa ostajata tri točke za njimi.

Sportal Detroit in Montreal do zmag Prvi so strelski post premagali gosti, ko je z igralcem več na ledu zadel Ryan O'Reilly. Slabo minuto pozneje so Kralji, ki so imeli igralca več, izenačili z zadetkom Drewa Doughtyja. A veselje Kraljev ni trajalo dolgo. Pet minut pozneje so gosti povedli, ko je bil po podajah Luka Schenna in O'Reillyja uspešen Gustav Nyquist. To je bil tudi zadnji gol na tekmi, saj nobeno od moštev ni zadelo v zadnji tretjini. Plenilci so zdaj