Kralji Anžeta Kopitarja premagali Rangers, v Los Angelesu je bilo čustveno

SiolNET 21.01.2024  |  R. P., STA

Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL doma z 2:1 premagali New York Rangers. Slovenski kapetan zmagovite domače zasedbe Anže Kopitar v 18:50 minute ni dosegel točke. Prvič, odkar je zapustil Los Angeles, je v mestu angelov gostoval vratar Jonathan Quick.

Liga NHL, 19. januar Kevin Fiala je prispeval prvi gol za domače v zadnji minuti uvodne tretjine, preostala pa sta padla v drugi. Najprej je v 15. minuti tega dela igre za vodilno ekipo metropolitanske skupine izenačil Chris Kreider, slabe tri minute pozneje je po samostojni akciji zmago Los Angelesu prinesel Quinton Byfield. V Los Angeles se je vrnil vratar Jonathan Quick, ki je za Rangers zbral 24 obramb. Za Kings je odigral svojih prvih 16 sezon v NHL, osvojil