Carvajal v 99. minuti preprečil senzacijo v Madridu, Barca izvlekla zmago pri Betisu

RTV Slovenija 21.01.2024  |  M. L.

Nogometaši madridskega Reala so na tekmi 21. kroga La lige proti Almerii že zaostajali z 2:0, a so v drugem polčasu uprizorili preobrat in dosegli 16. zmago sezone. Mož odločitve je bil v 99. minuti Daniel Carvajal.

Santiago Bernabeu je ekspresno utišal Largie Ramazani, ki je že po slabi minuti tekme poskrbel za vodstvo Almerie. Domači branilec Nacho, ki je pred tekmo zvestim navijačem pokazal osvojeni španski superpokal, si je privoščil velikansko napako. Sergio Arribas mu je ukradel žogo, Lucas Robertone jo je hitro podal Ramazaniju, ta pa je vratarja Kepo Arrizabalago premagal s strelom ob levi vratnici. 0:1 že po nekaj sekundah tekme, številni navijači še niso bili niti na