Vlahović popeljal Juventus na vrh, Noah v 93. minuti rešil Milan

RTV Slovenija 21.01.2024  |  A. G.

21. krog italijanskega prvenstva je zaradi superpokala razpotegnjen. Nogometaši Lecceja so izgubili proti Juventusu z 0:3. Stara dama se je z dvema zadetkoma izjemnega napadalca Dušana Vlahovića zavihtela na vrh. S tekmo več ima točko več od Interja.

Pot do zmage Torinčanov na stadionu Via del Mare ni bila lahka. V prvem polčasu zadetkov ni bilo. Po uri igre je po protinapadu močno streljal Kenan Yildiz, vratar Wladimiro Falcone je žogo odbil. Andreas Cambiaso je z leve strani poslal žogo v sredino kazenskega prostora, Vlahović pa je z volejem z levico pospravil žogo pod prečko. Devet minut zatem je Filip Kostić z desne strani poslal natančen predložek pred vrata, Weston McKennie je streljal z glavo, Vlahović