Skromno leto za Kopitarjeve, izgubili tudi proti najslabšim v ligi #video

SiolNET 23.01.2024  |  R. P., Pe. M.

Za hokejisti Los Angeles Kings je slab vstop v leto 2024. Anže Kopitar in druščina so na enajstih tekmah zmagali le dvakrat. Proti najskromnejši ekipi lige, kalifornijskemu tekmecu San Jose Sharks, so izgubili po izvajanju kazenskih strelov (3:4), statistika Hrušičana v rubrikah zadetkov in podaj pa je ostala prazna. Morskim psom se je v mestu angelov nasmihala zmaga že po rednem delu, a so gostitelji z zadetkom v 58. minuti izsilili podaljšek.

Sportal New York Rangers potrdili vrh v metropolitanski skupini Kralji so si sicer na dvoboju pripravili več priložnosti (streli 47:27), še posebej v prvi tretjini ko so na vrata tekmeca sprožili 18 strelov, morski psi le šest. A ostalo je pri začetnem izidu 0:0. Vrhunci dvoboja v Los Angelesu: Sredi druge tretjine so gostje povedli z 2:0 po zadetkih Fabiana Zetterlunda in Williama Eklunda. Trevor Moore je znižal, ob začetku zadnje tretjine pa je izenačil Quinton