Odličen začetek v Rogaški Slatini, potem pa skromno nadaljevanje

Domžalec 24.01.2019  |  Miha Ulčar

Helios Sunsi so bili na dobri poti, da Rogaško ujamejo na lestvici Lige ABA 2, pravzaprav so z atomsko prvo četrtino prišli celo do 20 točk prednosti, potem pa se je ustavilo.

Domači so do konca 3. četrtine preobrnili rezultat, Domžalčanom pa v zadnjih desetih minutah ni uspelo priti še enkrat v ospredje. Rogaška je slavila z 68:63. Odlična Aljaž Bratec in Đoko Šalić sta v uvodu tekme poskrbela, da so se Sunsi hitro odlepili in po desetih minutah vodili že z 9:28. Če so morda gledalci na tribunah s pesimizmom zrli v nadaljevanje tekme, pa domači košarkarji kar niso želeli obupati. Domžalčani so s prodorom Jureta Močnika za 10:30, v