Niti 40 Dončićevih točk ni bilo dovolj za zmago

Delo 04.02.2024

Dallas je po prvih četrtini vodil kar s 44:20, v nadaljevanju pa močno popustil in izgubil proti Milwaukeeju, pri katerem je blestel Grk Giannis Andetokumbo.

Košarkarji moštva Dallas Mavericks so v ligi NBA doživeli 23. poraz v sezoni. Zmag imajo 26. Prav lahko bi imeli tudi to 27., četudi so bili tekmeci iz Milwaukeeja, sodeč po končnem izidu, prepričljivo boljši – 129:117. Toda tekma je imela zanimiv scenarij, v uvodni četrtini so bili Luka Dončić in soigralci krepko boljši in takrat vodili že s 44:20! To je bila v tej na tekmah, na katerih so Dallasovi košarkarji izgubili, njihova najvišja prednost. Toda že naslednji