Gorenje narekovalo ritem, a na koncu komaj izvleklo točko

RTV Slovenija 09.02.2024  |  T. O.

Rokometno prvenstvo bi se lahko krepko zakuhalo, toda Gorenje v 15. krogu ni izkoristilo treh golov prednosti v 54. minuti in je na koncu komaj izvleklo točko proti Trimu (23:23), ki tako ostaja na vrhu lestvice. Vratar Skok je 13 obrambam dodal dva gola.

Potem ko je v prejšnjem krogu Trimo suvereno premagal branilce naslova, rokometaše Celja Pivovarne Laško, je tokrat v Rdeči dvorani pred 1250 gledalci šele na koncu tekmecu uspel vsiliti svoj ritem. Potrdilo se je, da v Velenju nikomur ni lahko. Po zaostanku z 22:19 v 54. minuti je Trimo dosegel naslednje štiri zadetke in na začetku zadnje minute po zadetku Vida Miklavca povedel z 22:23. Gorenje (danes se je predstavilo z novimi dresi) se je le zbralo za zadnji