Enajsta tekma in enajsti poraz "pivovarjev", in to z -11

RTV Slovenija 14.02.2024  |  To. G.

Nič novega v rokometni Ligi prvakov. Montpellier je doma pričakovano nadigral Celje Pivovarno Laško z 32:21. Slovenski prvaki so v 11. krogu doživeli še enajsti poraz in ostajajo brez točk na dnu skupine B.

Na začetku tekme v Montpellieru so Celjani štirikrat povedli za en gol, nazadnje pa so izid izenačili na 8:8 v 12. minuti tekme z golom Nika Čirovića. Zatem so dvakratni evropski prvaki (2003 in 2018) stopili na plin in na krilih zadetkov dvojca Marko Panić – Alexis Berthier dobili prvi polčas s 17:12. Razbranil se je vratar Remi Desbonnet (13 obramb iz 32 strelov) in varovanci Alema Toskića so doživeli devetminutni strelski mrk. V nadaljevanju se je prednost