Za Domžalčane konec nastopov v Pokalu Spar

Domžalec 16.02.2017  |  Miha Ulčar

Union Olimpija je bila po zmagi na prvi tekmi četrtfinala Pokala Spar (87:70) boljša tudi v gosteh (68:63) in tako napreduje na finalni turnir tega tekmovanja, ki ga bodo ta vikend gostile Domžale.

Uvodna četrtina ni obetala nič dobrega, saj so Ljubljančani hitro prišli do višje prednosti – ta je po 10 minutah igre znašala že +11 (8:19). Zgrešeni lahki meti izpod koša ter nerazpoloženost v napadu so se nadaljevali tudi v drugi četrtini, saj so gostje vodili že s +14 v četrti minuti druge četrtine. Sledil je napredek v izkoristku meta ter v obrambi s čimer so Domžalčani dosegli delni izid 9:0 (21:26). Na glavni odmor so aktualni državni prvaki odšli z devetimi