Le Arnautoviću uspelo premagati Oblaka za zmago Interja

RTV Slovenija 20.02.2024  |  M. L.

Nogometaši Interja so dobili prvo tekmo osmine finala Lige prvakov (1:0). Na obračunu proti Atleticu so bili boljši nasprotnik, goste je večkrat rešil slovenski vratar Jan Oblak, ki pa je moral v 79. minuti vendarle priznati premoč.

Nogometaši Interja so bili v prvem polčasu boljši nasprotnik, res pa je, da so prvi strel v okvir vrat sprožili šele v 37. minuti, ko je po predložku z desne slovenskega vratarja Jana Oblaka s strelom z glavo preizkusil Lautaro Martinez. Ta je hip zatem gostom zapretil še drugič. Marcus Thuram je na sredini prestregel žogo, stekel proti Oblakovim vratom in na robu kazenskega prostora zaposlil Lautara, ki je hitro sprožil, a je njegov strel blokiral Jose Gimenez.