Brez golov v Spodnji Šiški, Jan Koprivec ubranil 11-m Tučiću

RTV Slovenija 26.02.2024  |  R. K.

Bravo in Koper sta imela pred 23. krogom Prve lige isto število točk in tako je ostalo tudi po ponedeljkovi tekmi v Spodnji Šiški. Bilo je 0:0. Gostje so imeli terensko premoč, a vendarle je najlepšo priložnost zapravil Bravo oziroma Milan Tučić.

Tučiću je v 37. minuti vratar Kopra Jan Koprivec ubranil enajstmetrovko, ki jo je sodnik dosodil po prekršku Karla Bručića nad Maticem Ivanškom. Ob koncu prvega dela je imel v kazenskem prostoru lepo priložnost Timothee Nkada, vendar ni bilo nič od zaključnega strela. Koper je imel v prvem polčasu žogo v nogah 67 odstotkov celotnega časa. Ob izteku 47. minute je Ahmed Sidibe z levico odlično sprožil od daleč, vrhunsko je posredoval Matija Orbanič. Prihod Mateja