Kane in Müller po zapravljeni priložnosti Immobileja odrešila Bayernove navijače

RTV Slovenija 05.03.2024  |  M. R.

Torkov večer je dal prva dva četrtfinalista Lige prvakov. Lazio je v München prišel z zmago izpred treh tednov z 1:0, vendar je Bayern na povratni tekmi zmagal s 3:0 in se uvrstil med osem najboljših. PSG je še drugič premagal Real Sociedad, tokrat z 1:2.

Na Allianz Areni je prvi strel sprožil Matteo Guendouzi v 5. minuti za Lazio, a je z roba kazenskega prostora žogo poslal precej mimo vrat. Minuto pozneje je po hitrem napadu na drugi strani streljal Leroy Sane, prešibko za Ivana Provedela. Vratar gostov je v 14. minuti s pestmi odbil žogo po silovitem poskusu Jamala Musiale, ki pa je letela preveč po sredini. Tri minute zatem je od daleč prvič zagrozil še Harry Kane. Na srečo Lazia je žoga pred vrati zadela Maria