Trimo 16. zmago sezone vpisal v Škofji Loki

RTV Slovenija 07.03.2024  |  T. J.

Rokometaši Trima Trebnje, ki vodijo v Ligi NLB, so v 19. krogu državnega prvenstva dosegli 16. zmago sezone. S 30:23 so bili v gosteh boljši od Urbanscapea Loke.

Trebanjci so tudi v Škofji Loki potrdili, da se resno spogledujejo z naslovom državnih prvakov. Na vrhu lestvice imajo zdaj 33 točk. Gorenjci so se dobro upirali v prvi polovici prvega polčasa do zaostanka 7:8, nato pa so varovanci Uroša Zormana za prvo občutno prednost zadeli trikrat zapored, že v 22. minuti pa vodili s petimi goli prednosti. V drugem polčasu so domači rokometaši po zaslugi dobre obrambe še enkrat zagrozili in se približali na 18:20. Toda gostje