Calcit Waterpolo za las boljši od Koprčanov in Mariborčanov

Domžalec 08.03.2021  |  Miha Ulčar

Koper, 6. marec 2021 Po dramatični končnici je bil Calcit Waterpolo, tokrat v vlogi gostitelja za gol boljši od VD Koper 1958 z rezultatom 12 : 11 (4 : 2, 1 : 1, 2 : 3, 5 : 5).

Kamničani so že po treh minutah vodili z rezultatom 3 : 0 in ko je že kazalo, da bodo prišli do lahke zmage, so Koprčani z borbeno igro ob koncu druge četrtine rezultat celo izenačili. Ob številnih vratnicah in izključitvah predvsem na strani Calcita, se je tekma prevesila v napeto končnico. Po rdečemu kartonu kamniškega kapetana Steleta je imel Koper ob koncu zadnji napad in celo možnost za izenačenje. »Veljamo za enega izmed glavnih favoritov za državni naslov,