Zmaga Dallasa, poškodba Dončića

Dnevnik 14.03.2024  |  sta sta

Za zdaj ni jasno, kako dolgo bo moral zvezdnik Mavericks počivati in ali se bo lahko pridružil ekipi, ki bo odpotovala na naslednje gostovanje. »O tem bomo govorili po tekmi, ima načeto stegensko mišico.

Boljše odgovore bomo imeli jutri,« je po zmagi dejal trener Jason Kidd. Teksašani bodo že v noči na petek (3.00) igrali proti drugouvrščeni zasedbi zahodne konference Oklahoma City Thunder (45-20). Dallas (38-28) je slavil na četrti zaporedni tekmi in ima z Denver Nuggets (46-20) najdaljši aktivni niz v ligi NBA. Kljub zmagi pa Dallas še naprej zaseda osmo mesto na zahodu. Kiddovi varovanci niso ujeli najboljšega dne pri metu iz igre. Sredi tretje četrtine so