Judoisti JK Komenda ekipno na 2. mestu v Murski Soboti

Domžalec 16.03.2022  |  Miha Ulčar

V soboto, 12. marca 2022, so judoisti Judo kluba Komenda na Pokalu Murske Sobote osvojili najboljši dosežek v tej sezoni in sicer ekipno uvrstitev na 2. mesto izmed 35 klubov iz 5 držav.

Tekmovalo je 9 judoistov JK Komenda, ki so se borili med 216 tekmovalci in kar 7 jih je osvojilo kolajno, od tega kar 5 zlatih. Najprej je bila na vrsti kategorija U14 – starejši dečki in deklice, kjer so prvo mesto osvojili Leon Adrović, Timeja Starovasnik in Stepan Kholodov. Leon in Timeja sta premagala kar štiri močne nasprotnike in uspela dobro formo zadržati tudi v finalu. Stepan je imel dva nasprotnika iz Hrvaške in Slovenije. Tretji je bil Karim Veinhandl,