Dončić videl poraz Kraljev v Dallasu

RTV Slovenija 17.03.2024  |  T. O.

Dallas je v Ligi NHL s 4:1 premagal Los Angeles, potem ko je že po prvi tretjini vodil s 3:0. Kapetan gostov Anže Kopitar, ki ga je s tribun spremljal Luka Dončić, je v dobrih 17 minutah igre ostal brez točke in strela na gol.

Branilec Thomas Harley je dosegel gol in podajo. Med strelce za gostitelje, ki so že po uvodni tretjini vodili s 3:0, so se vpisali še Craig Smith, Wyatt Johnston in Jamie Benn. Rezervni vratar teksaške ekipe Scott Wedgewood je zbral 27 obramb. Dallas je dobil vse tri medsebojne tekme s Kralji to sezono, in sicer s skupnim izidom 13:3. Večer je zaznamovala tudi slovesnost, saj so v klubu slovesno odkrili kip Mika Modana, rekorderja po številu golov in točk. "Danes