Proti vodilnim v igri za zmago do zadnjih minut

Domžalec 24.03.2021  |  Miha Ulčar

Domžalski košarkarji so odigrali eno najboljših tekem v letošnji sezoni Lige ABA 2, vse do zadnjih minut, pravzaprav kar sekund, so bili v igri za zmago proti vodilni ekipi tekmovanja, podgoriškemu Studentskemu centru.

Minuto in pol pred koncem so Helios Sunsi še vodili za točko, zadnje sekunde pa so vseeno pripadle črnogorski zasedbi, ki je na koncu slavila s 83:78. Studentski centar je tekmo začel s serijo 9:0 in bi tudi po prvi četrtini verjetno premočno vodil, če v vrstah Heliosa ne bi bilo razigranega Mihaila Sekulovića. Od dvajsetih domžalskih točk, Črnogorci so jih dosegli pet več, jih je Miki dosegel kar 14. V drugih desetih minutah se je prej tako razigran napad