Milinković Savić rešil Srbijo na Cipru, Tadić novi rekorder po številu nastopov

RTV Slovenija 25.03.2024  |  A. G.

Na prijateljski tekmi v Larnaki so nogometaši Srbije premagali Ciper z 1:0. Varovanci Dragana Stojkovića, ki se bodo na evropskem prvenstvu v Münchnu pomerili s Slovenijo, niso navdušili.

Odločitev je padla že v 7. minuti, ko je Lazar Samardžić s prostega strela zaposlil Sergeja Milinkovića Savića, ki je zatresel mrežo. V 11. minuti je branilec Kostas Laifis igral z roko v kazenskem prostoru. Napadalec Aleksandar Mitrović je slabo izvedel strel z bele točke, vratar Joel Mall se je izkazal s parado. Tadić rekorder po številu nastopov Na začetku drugega polčasa je vstopil kapetan Dušan Tadić. Odigral je 106. tekmo za reprezentanco Srbije in s tem