Ob veliki zmagi v Stožicah so Slovenci zasenčili tudi Ronalda

Delo pred 31 dnevi

Slovenija je gostila trenutno sedmo reprezentanco sveta in pokazala dobro igro, v drugem polčasu pa sta za zmago zadela Adam Gnezda Čerin in Timi Max Elšnik.

Spektakularen večer v Stožicah je dobil epilog, ki so si ga slovenski navijači lahko le želeli. Slovenija je prišla do velike zmage z 2:0, pokazala odlično predstavo in v drugem polčasu na krilih Adama Gnezde Čerina in Timija Maxa Elšnika zrežirala veliko zmago nad slovitimi tekmeci. Cristiano Ronaldo je odigral celo tekmo, a ni izstopal. Na začetku tekme je bila Portugalska nekaj minut boljša, potem pa so se Slovenci, s klopi jih tokrat ni vodil Matjaž Kek, ampak