Super dan polepšali še člani Helios Suns z zmago nad Šenčurjem

Domžalec 08.04.2018  |  Miha Ulčar

Potem ko so fantje U13 osvojili naslov državnih prvakov, je bila domžalska dvorana pripravljena še na obračun 6. kola Lige Nova KBM za prvaka med Helios Sunsi in Šenčurjem Gorenjsko gradbeno družbo.

Slednji so po visokem zaostanku sredi tekme na koncu prišli celo na prag zmage, a so se Domžalčani dovolj zbrali, da sta zelo pomembni dve točki v boju za polfinale ostali doma! Prvi polčas za učbenike, prav tako začetek tretje četrtine s strani Helios Sunsev za vodstvo z 61:44, potem pa drastičen padec v igri, ki ga tudi po koncu tekme nihče ni znal pojasniti. Pred lepo zapolnjenimi tribunami Športne dvorane Domžale je 25 minut vse kazalo na lahko zmago domačih,