Kopitarjevi Kralji še niso potrdili preboja v končnico

RTV Slovenija pred 20 dnevi  |  S. J.

Hokejisti Anaheima so po preobratu premagali Los Angeles s 3:1 in s tem Kraljem preprečili, da bi tri tekme pred koncem potrdili svoje mesto v končnici, a za to bodo imeli še nekaj priložnosti.

Los Angeles je edini gol dosegel v 6. minuti, ko je bil natančen Akil Thomas. Ob koncu uvodne tretjine je izenačil Frank Vatrano, v zadnji pa sta preobrat dokončala Alex Killorn in Trevor Zegras. Velik delež k zmagi je dodal vratar Lukaš Dostal, ki je ustavil 36 strelov. Kapetan Kraljev Anže Kopitar je v 18 minutah sprožil en strel v okvir domačih vrat. Bil je izrazito uspešen pri sodniških metih (od 14 je izgubil le dva). Anaheim ni prav v dobri formi, saj je na