Hat-trick Kuralta za visoko zmago Slovencev v Beljaku

RTV Slovenija pred 19 dnevi  |  A. G.

Anže Kuralt je s tremi zadetki v razmiku petih minut v drugi tretjini zrežiral visoko zmago Slovenije na pripravljalni tekmi v Beljaku. Avstrija je doživela pravi polom na domačem ledu (0:6).

Slovenski hokejisti so drugi teden priprav na SP-ju v Bolzanu končali s prvima testnima tekmama. Prvi tekmeci so bili severni sosedje, ki so še v zelo zgodnjem obdobju priprav in še nimajo na voljo vseh najboljših igralcev za SP elitne skupine čez mesec dni. Us ohranil mrežo nedotaknjeno Selektor Edo Terglav je po prvi tekmi v Tivoliju, ki so jo risi v četrtek dobili s 5:2, napovedal, da bo ponudil priložnost tudi tistim igralcem s širšega seznama, ki v četrtek