Članice ŽNK Radomlje po preobratu v izdihljajih srečanja potrdile 3. mesto v državi!

Domžalec 29.05.2017  |  Miha Ulčar

Dolga predigra za dvojni vrhunec v zadnjem krogu! Nogometašice članske ekipe ŽNK Radomlje so v izjemno napetem srečanju pred 150 gledalci premagale ŽNK Rudar Škale s 4:3 (2:2), po preobratu v sodnikovem dodatku.

Blestela je Nina Predanič, ki je prav na dan tekme praznovala 20. rojstni dan. Brežičanka je dvakrat zadela v prvem polčasu, v zadnjih minutah pa je prispevala še dve podaji. Omeniti velja tudi, da je premierno, od prve minute dalje, med vratnicama stala mlada in perspektivna vratarka, Pia Božič. Tekma se je začela po načrtih Velenjčank, ki so povedle že v 4. minuti, ko je po podaji iz kota z bližine zadela Lana Golob. Predaničeva je odgovorila pet minut zatem z