Kadetinje ŽNK Radomlje jesenski del zaključile z visoko zmago, dekleta U15 pa brez oddane točke

Domžalec 27.11.2017  |  Miha Ulčar

V preloženi tekmi osmega kroga tekmovanja deklet do 17 let so mlade Radomljanke gostovale na Koroškem pri ekipi Fužinarja.

Tokratnih tekmic na štirih prejšnjih obračunih še niso premagale, v soboto, 25. novembra 2017, pa so slavile z izdatnih 0-8, Eva Vodušek pa je dosegla štiri zadetke. Dekleta U15 so pa v nedeljskem obračunu zaključile jesenski del tekmovanja, ki so ga opravile z odliko. Tekma je bila odigrana v Prevaljah, Radomljanke pa so takoj pokazale, da jih zanima le zmaga. Eva Vodušek je načela mrežo vratarke Urške Kumprej v 13. minuti, šest minut kasneje pa se je še drugič