Za Ligo za prvaka se bo treba še pošteno potruditi

Domžalec 04.02.2019  |  Miha Ulčar

V izenačenem obračunu med Sunsi in Rogaško, ki je eni od ekip na stežaj odprl vrata v Ligo Nova KBM za prvaka, so krajši konec potegnili domžalski košarkarji.

Slednji so bili še dve minuti pred koncem na pragu pomembne zmage, a je gostom uspel preobrat in tako je zmaga (75:82) odšla v Rogaško Slatino. O tem, kako izenačen je bil tokratni spopad Heliosa in Rogaške, sicer že 4. letos, govorita podatka, da je bila tekma 8-krat izenačena, ekipi pa sta se kar 11-krat zamenjali v vodstvu. Prve tri četrtine bomo skorajda preskočili, saj se je tekma (z)lomila šele v zadnjih minutah. V prvi četrtini so bili boljši gostje, v drugi