Helios Sunsi s porazom odprli Ligo Nova KBM za prvaka

Domžalec 27.02.2021  |  Miha Ulčar

Helios Sunsi so v Domžalah še tretjič letos odigrali izredno izenačeno srečanje s Terme Olimia Podčetrtkom, sama končnica pa je pripadla gostom, ki so slavili s 65:72.

Med barvarji je bil napadalno razpoložen le kapetan Blaž Mahkovic, ki je tekmo končal pri 21 točkah, kar pa je bilo za razpoložene termalce premalo. V prvem polčasu si nobena od ekip ni priigrala višje prednosti; prva četrtina je šla za dve točki na stran Podčetrtka (18:20), druga pa z enako razliko na stran Heliosa (14:12), tako da je bilo ob glavnem odmoru še vse poravnano. Podobno izenačeno srečanje smo spremljali vse do 25. minute, ko so gostje prvič resneje