Krog dramatičnih končnic, eno so dobili tudi Helios Sunsi

Domžalec 24.10.2021  |  Miha Ulčar

V tokratnem krogu Lige Nova KBM so na svoj račun prišli gledalci, ki imajo radi napete, dramatične končnice, saj so se vsi trije obračuni, ki so bili na sporedu ta sobotni večer, zaključevali z minimalno razliko.

Triglav je s 77:72 doma ugnal GGD Šenčur, Ilirija je v gosteh presenetila Rogaško z 79:78, Helios Sunsi pa so prišli do pomembne zmage na vedno neugodnem gostovanju v Šentjurju, končalo se je z 72:75. Boljše so tekmo odprli Domžalčani, ki so na začetku druge četrtine povedli s 15:25, kar je bila tudi najvišja prednost ene ali druge ekipe v tokratnem obračunu. Do polčasa so domači zaigrali bolje, čeprav so Sunsi odlično zaustavili najboljšega strelca Šentjurja