Carolina niz zmag podaljšala že na 11

RTV Slovenija 02.01.2023  |  S. J.

Hokejisti Caroline so na gostovanju pri New Jerseyju slavili po streljanju kazenskih strelov s 5:4 in s tem niz zmag podaljšali že na 11, kar je nov klubski rekord.

Derek Stepan je dal dva gola, Martin Nečas je dobre štiri minute pred koncem z golom izsilil podaljšek, v katerem ni bil dosežen noben zadetek. Edini gol pri kazenskih strelih je dal Andrej Svečnikov. Svoje pa je dodal Antti Raanta s 24 obrambami. Hurikani so zadnjič izgubili 6. decembra, vsaj eno točko pa so dobili vse od 24. novembra, od takrat so zbrali 15 zmag in le dva poraza po podaljšku. "Super tekma, res smo se vsi borili, da smo si izborili to zmago. Ne