Nič kaj prijateljska tekma v Ljutomeru, Zorman jezen

Delo 05.01.2023

Rokometna reprezentanca je na pripravljalni tekmi pred SP izgubila proti Madžarski s 27:28. Skrbi poškodba Janca. Blagotinšek izključen. V soboto revanša.

Slovenski rokometaši so bili večino tekme v prednosti, v sami končnici dvoboja pa so močno popustili. Zmagoviti gol za Madžare je nekaj sekund pred koncem tekme dosegel Richard Bodo. Madžari so pred tem vodili le v začetku tekme z 2:1. Uroš Zorman: »Po porazu nisem razočaran, sem pa jezen. V prvem polčasu smo na trenutke igrali presenetljivo dobro glede na dejstvo, da smo skupaj le nekaj dni, in vseskozi nadzirali Madžare. V uvodnih osmih minutah drugega polčasa