Čančar z Denverjem do zmage, Dragić s Chicagom izgubil

Delo 10.01.2023

Vlatko Čančar je za Nuggets dosegel dve točki. Prav toliko jih je ob gostujočem porazu svojih Chicago Bulls proti Boston Celtics prispeval Goran Dragić.

Košarkarji Denver Nuggets so ponoči s 122:109 v domači dvorani premagali Los Angeles Lakers in ostajajo na vrhu zahodne konference v severnoameriški ligi NBA. Slovenski košarkar Vlatko Čančar je za Nuggets dosegel dve točki. Prav toliko jih je ob gostujočem porazu svojih Chicago Bulls proti Boston Celtics prispeval drugi Slovenec Goran Dragić. Čančar je s klopi znova dobil izdatno minutažo ob zmagi Denverja. Odigral je 25:56 minute in v tem času iz štirih poskusov