Selektor z zadnjo tekmo le delno zadovoljen, po prvenstvu pa ponosen

SiolNET 22.01.2023  |  S. K.

Slovenska rokometna reprezentanca je letošnje svetovno prvenstvo na Poljskem in Švedskem končala s tekmo proti Črni gori. Zmagala je z 31:23, a bi lahko bila razlika tudi višja. "Želel sem si, da bi moji varovanci malce bolj odločno pohodili stopalko za plin," je po tekmi povedal selektor Uroš Zorman, a svojim rokometašem vseeno čestital za dobro opravljeno delo. Zdaj reprezentanti čakajo na dokončen razplet drugega dela tekmovanja, da izvejo, ali so prvenstvo končali med najboljšimi desetimi

Sportal V četrtfinale še Madžarska, Francozi boljši od Špancev, Slovenci SP zaključili z zmago komentarji: 4 "Prvi polčas je bil dober, drugi pa mi ni bil všeč, saj smo samo nadzorovali izid in ga dobili le za en gol." Foto: Reuters "Prvi polčas je bil dober, drugi pa mi ni bil všeč, saj smo samo nadzorovali izid in ga dobili le za en gol," je po tekmi s Črno goro povedal slovenski selektor Uroš Zorman. "Želel sem si, da bi moji varovanci malce bolj odločno