Dončić z zvitim gležnjem po treh minutah odšel v garderobo, Dallas pa vseeno ugnal Phoenix

RTV Slovenija 27.01.2023  |  A. G., M. L.

Luka Dončić je v Phoenixu igral le tri minute in 21 sekund, nato pa je odšepal v garderobo z zvitim levim gležnjem. Stopil je na stopalo Mikala Bridgesa in ni več uspel nadaljevati igre. Njegovi soigralci so odigrali odlično in premagali Sunse (95:99).

Prvi pregled je po informacijah Mavericksov pokazal, da ne gre za hudo poškodbo. Dončić je pred tekmo v Footprint Centru sicer prejel pričakovano novico, da bo še tretjič v karieri začel tekmo All Star, skupno pa bo še četrtič v petih sezonah igral na festivalu zvezdnikov, ki bo 19. februarja v Salt Lake Cityju. Redko se zgodi, da Dallas brez Dončića okusi slast zmage, a tokrat je Mavsom vendarle uspelo. V prvem polčasu sta bili ekipi dokaj izenačeni, obe sta