Mojstrovina Iličića, ki daje misliti klubom 1. SNL #video

SiolNET 28.01.2023  |  Rok Plestenjak

V soboto je pripravljalne tekme odigralo kar šest članov 1. SNL. Jesenski prvak Olimpija je v vetrovnem Medulinu z 1:0 ugnal hrvaškega drugoligaša Orijent, zadetek pa je prispeval zimski novinec Ivan Posavec, ki ga zmaji še niso registrirali za nastope v 1. SNL. Branilec naslova Maribor je imel v Turčiji dvojni spored. Udarna zasedba je navdušila proti ukrajinskemu velikanu iz Kijeva (2:0), pri obeh zadetkih pa je imel prste vmes Josip Iličić, ki je z mojstrskim preigravanjem v 79. minuti poskrbel za

Sportal Kopru se je nasmihala prestižna zmaga, Šahtar izenačil z evrogolom #video komentarji: 1 Zeleno-beli so pod vodstvom Alberta Riere odigrali šele drugo tekmo v tem koledarskem letu. V Medulinu so v zahtevnih vremenskih razmerah – pihal je močan veter – premagali hrvaškega drugoligaša Orijent. Edini zadetek na srečanju, ki je namesto 90 trajal 100 minut (igralo se je štirikrat po 25 minut), je dosegel Ivan Posavec. V polno zadel Hrvat, ki še ni registriran pri