Kaos v Clevelandu, košarkarja obračunala s pestmi #video

SiolNET 03.02.2023  |  Š. L.

V noči na petek je bilo v ligi NBA zelo vroče v Clevelandu, kjer je domača zasedba na koncu s 128:113 odpravila Memphis Grizzlies. A bolj kot rezultat je po tekmi odmevalo dogajanje iz tretje četrtine, v kateri sta med sabo obračunala Donovan Mitchell in Dillon Brooks, v pretep pa so se vmešali tudi drugi igralci, a se je dogajanje na srečo hitro umirilo.

Sportal Nov udarec za Dončića in Dallas, ki se je igral z ognjem komentarji: 2 Slabih šest minut pred koncem tretje četrtine med Memphisom in Clevelandom je zavrelo med Dillonom Brooksom in zvezdnikom Cleveland Cavaliers Donovanom Mitchellom. Brooks je ob zaostanku Grizzlies s 76:81 prodrl proti košu, a je njegov poskus uspešno oviral Mitchell ob pomoči Evana Mobleyja. Mitchell je nato pobral žogo in skušal steči na nasprotno stran igrišča, a ga je Brooks ob tem