City veljal za velikega favorita, a mu je Hrvat pokvaril načrte

SiolNET 14.02.2023  |  R. P., M. P., Š. L.

V osmini finala lige prvakov je v poslastici Real Madrid po neverjetnem preobratu s 5:2 v gosteh premagal Liverpool. Redsi so po 14 minutah vodili z 2:0, nato pa so sploh prvič na tekmi lige prvakov prejeli pet golov. Vroči Napoli je blestel v Frankfurtu in si z zmago z 2:0 na široko odprl vrata četrtfinala. Manchester City, ki je veljal za velikega favorita, je z Leipzigom igral le 1:1. Za izenačenje je zadel Joško Gvardiol. Inter je Porto premagal z 1:0, a zadel šele z igralcem več. Prejšnji teden so do

Skupinski del: 1. krog, 2. krog, 3. krog, 4. krog, 5. krog, 6. krog Liga prvakov, osmina finala, prvi tekmi: Sreda, 22. februar: Prvi polčas pripadel Cityju, drugi pa Leipzigu Riyad Mahrez za 1:0. Foto: Reuters Prvih 25 minut v Leipzigu je bilo za pozabo, nato pa v 27. minuti vendarle prva lepa akcija na tekmi in vodstvo Manchestra Cityja. Podal je Jack Grealish, zadel pa alžirski reprezentant Riyad Mahrez, njegov tretji gol v ligi prvakov to sezono. In igra se je