Ničla Črnigoja, Lovrić na slovenskem obračunu zabil "odpisanemu" Handanoviću, a ...

SiolNET 17.02.2023  |  M. P., STA

Nogometaši Empolija, pri katerem je Petar Stojanović obsedel na klopi za rezerve, Lovra Štubljarja pa ni bilo v ekipi, so v 23. krogu italijanskega prvenstva v gosteh pri Fiorentini igrali 1:1. Salernitana, za katero je Domen Črnigoj igral do 76. minute, pa je doma proti Laziu izgubila z 0:2. Lecce je v gosteh z 2:1 presenetil Atalant, Juventus pa je z 2:0 ugnal Spezio, pri kateri je Tio Cipot sedel na klopi. Inter Samirja Handanovića je v soboto na domačih tleh s 3:1 ugnal Udinese Jake Bijola in Sandija

Sportal Ničla za Črnigoja, Napoli po remiju Interja že na +15 Empoli je v Firencah povedel z golom Nicoloja Cambiaghija, domači pa so točko rešili v 85. minuti, ko je zadel Arthur Cabral. Domen Črnigoj ja za Salernitano igral do 76. minute. Foto: Guliverimage Salernitana pa je v prvem polčasu še držala Lazio pri 0:0, potem pa je v 60. in 69. minuti zadel Ciro Immobile, drugi zadetek je dosegel z bele pike. Ekipa iz Salerna je v 88. minuti ostala brez izključenega