United kot na prvi tekmi zaostajal, a Barcelono poslal domov

SiolNET 23.02.2023  |  M. P., Š. L.

Na najbolj zanimivi tekmi play-offa za osmino finala evropske lige je Manchester United z 2:1 premagal Barcelono in napredoval s skupnim izidom 4:3. Ob Barceloni z evropskimi nastopi v ligi Europa končuje tudi Salzburg. Roma je bila na povratni tekmi boljša z 2:0, skupno z 2:1. Benjamin Šeško je tokrat dobil nekaj minut, v igro pa je vstopil v 74. minuti. Izpadel je tudi Ajax, ki ga je Union Berlin na povratni tekmi premagal s 3:0. Prva se je končala brez golov. S skupnim izidom 4:1 pa so napredovali

Sportal Polčas Barcelone in Uniteda za infarkt, le remi za Juventus Robert Lewandowski za 1:0 Foto: Reuters Na začetku povratne tekme play-offa za osmino finala evropske lige Manchester United - Barcelona na Old Traffordu je bil v središču Bruno Fernandes. V tretji minuti je zapravil izvrstno priložnost, ko je njegov strel s šestih metrov branil Marc-Andre ter Stegen. Nato je Portugalec zakuhal 11-metrovko. V 16. minuti je v kazenskem prostoru z roko povlekel