Kopitarjevi v New Yorku ostali praznih rok, dvoboj zaznamoval tudi incident Millerja

SiolNET 27.02.2023  |  R. P., S. K., STA

Slovenski hokejski as Anže Kopitar je v noči na ponedeljek v ligi NHL z Los Angeles Kings ostal praznih rok na gostovanju pri New York Rangers (2:5). Kralji so zapravili priložnost, da bi na lestvici zahodne konference ujeli vodilne Vegas Golden Knights, Rangers pa so prekinili niz štirih zaporednih porazov. Hrušičan se ni vpisal v strelsko statistiko.

Liga NHL, 25. februar Vrhunci dvoboja v New Yorku: La Kings so v soboto zjutraj po slovenskem času s 3:2 premagali NY Islanders, dan pozneje pa so izgubili z drugim newyorškim moštvom. Z Rangers so v tej sezoni izgubili obe tekmi, 23. novembra lani so bili na domačem ledu slabši s 3:5. Kings so bili proti rangerjem nemočni predvsem na začetku zadnjih dveh tretjin. V prvi je sicer za vodstvo domačih zadel Alexis Lafreniere, na začetku druge pa je bil dvakrat v 95