Kopitar zablestel s štirimi goli: "Pokazali smo pravi karakter"

RTV Slovenija 01.03.2023  |  S. J.

Hokejisti Los Angelesa so na gostovanju pri Winnipegu slavili po kazenskih strelih s 6:5. Junak tekme je bil Anže Kopitar, ki je za Kralje zabil štiri gole.

Tekma se ni začela po željah ekipe iz Kalifornije, ki je uvodno tretjino izgubila z 2:0, oba gola za gostitelje je dosegel Josh Morrissey. V drugi tretjini zabil hat-trick Sledila je druga tretjina, ki je Anže Kopitar (in navijači dvakratnih prvakov) dolgo ne bo pozabil. Kapetan je namreč v razmiku desetih minut dosegel hat-trick in na polovici tekme izenačil na 3:3. Zaključek pa je šel spet na račun Jetsov, Kevin Stenlund je namreč zadel dvakrat in gostiteljem